Біодеструктор стерні


Біодеструктор стерні

Біопрепарат для покращення родючості грунту

Призначення:

Комплексний за складом та ефективний за дією біопрепарат Біодеструктор стерні призначений для обробки стерні та грунту після збирання урожаю злаків, кукурудзи, сорго, бобових, овочевих та інших культур, а також сидератів безпосередньо перед дискуванням.

Склад:

Рідина від кремового до коричневого кольору зі слабким специфічним запахом, що містить:
  • бактерії-антагоністи патогенних для рослин грибів та бактерій;
  • фосфатмобілізуючі грунтові бактерії;
  • природні ендофітні та грунтові азотфіксуючі бактерії;
  • іншу корисну мікрофлору (молочнокислі бактерії, продуценти целюлаз та інших ферментів);
  • продукти життєдіяльності вищеназваних мікроорганізмів (біофунгіциди, фітогормони, вітаміни, амінокислоти, макро –і мікроелементи).
Біодеструктор стерні 

Особливості дії:

Прискорює розкладання рослинних рештків, тим самим збагачує цінну органіку; покращує родючість грунту; збільшує продуктивність сільськогосподарських культур на (10-30)%; запобігає розвитку патогенних мікроорганізмів та шкідників в грунті..

Механізм дії:

Відомо, що родючість грунту і майбутній урожай сільськогосподарських культур залежить від функціонування і взаємодії хімічних, фізичних, біологічних факторів грунту. Біопрепарат Біодеструктор стерні, завдяки своєму комплексному складу життєздатних мікроорганізмів, покращує показники усіх цих факторів, а саме:

Корисні мікроорганізми активно заселяють рослинні рештки, витісняючи при цьому шкідливу патогенну мікрофлору або стримуючи її розмноження, створюють конкуренцію за джерела живлення.

Заселившись на рослинних рештках, корисна мікрофлора разом з аборигенною руйнує їх, іншими словами, живиться ними. В результаті живлення в грунті утворюються гумус та розчинні, доступні для рослин форми азоту, фосфору, калію, інших корисних макро- та мікроелементів.

Бактерії-азотфіксатори, які входять до складу Біодеструктора стерні, збагачують грунт азотом, і в залежності від своєї специфіки, можуть фіксувати, тобто перетворювати молекулярний атмосферний азот у аміачний від (70 до 200) кг/га. Мікроорганізми далі можуть переробляти аміачну форму у більш корисну для рослин – нітратну.

Фосфатмобілізуючі бактерії, які здатні мобілізувати фосфор та інші корисні мінеральні елементи живлення рослин, виділяють ферменти та органічні кислоти, які дозволяють переводити в розчинну форму мінеральний склад грунту (фосфор, магній, кальцій, сірку, залізо, бор, молібден, цинк та інш.)

Всі корисні мікроорганізми Біодеструктора стерні та аборигенної мікрофлори, розмножуючись, утворюють до 5 т/га власної біомаси за рік. Після відмирання, вона стає цінним джерелом живлення для мікроорганізмів і рослин.

Ендофітні мікроорганізми, які входять до складу Біодеструктора стерні, заселяють майбутні рослини під час їх посіву в грунт і при цьому забезпечують їх захист від патогенів.

Покращення біологічної активності грунту завдяки розвитку корисної мікрофлори, яка міститься в складі Біодеструктора стерні, підтверджується звітними матеріалами Інституту землеробства (с. Чабани).

 Біодеструктор стерні

Біодеструктор стерні

Біодеструктор стерні

Переваги технології з використанням Біодеструктора стерні:

  • збереження рослинних рештків на відміну від традиційного спалювання;
  • збагачення грунту органікою;
  • підвищення рихлості, вологоємкості;
  • збільшення продуктивності сільськогосподарських культур на (10-30)%;
  • захист від повітряної, водної ерозії та висушування.

Норми витрат для обробки стерні на 1 га:

Сільськогосподарська культура Фітоцид-р (Біодеструктор стерні), л Аміачна селітра* або сечовина, кг Вода, л
1. Кукурудза, соняшник (суха маса) 3,0 30,0 300
2. Зернові (пшениця, жито, ячмінь, овес, просо), суха маса 1,0-1,5 15,0
3. Бобові (квасоля, горох, боби, соя, інш.), суха маса 1,0-1,5 5,0
4. Сидерати:
- гірчиця, конюшина, ін., крім бобових
- бобові
- зерново-бобова суміш

1,0
1,0
1,0
 

10,0
-
3,0-5,0
 
250
*Кількість аміачної селітри коригується, в залежності від вмісту азоту в рослинних рештках

Порядок обробки грунту

1. Приготувати робочий розчин з розрахунку на 1 га: у (250-300) л води розчинити (3-30) кг селітри або сечовини.

2. Потім у цей розчин додати гектарну норму біодеструктору, добре перемішати.

3. Готовий робочий розчин рівномірно нанести на грунт зі стернею вранці або ввечері

4. Оброблений грунт продискувати зразу після обробки Біодеструктором з метою збереження дії мікроорганізмів, ферментів, інших біологічно активних речовин, що входять до складу Біодеструктора.

Робочий розчин препарату готувати перед самою обробкою!
Обробку проводити ранком або ввечері у безвітряну погоду,
уникаючи прямої дії сонячних променів на Біодеструктор.

Біодеструктор стерні відповідає санітарно-гігієнічним нормам, не потребує використання захисних засобів, не забруднює навколишнє середовище.

При попаданні препарату на шкіру або в очі – промити водою.

Зберігання: 6 міс від дати виготовлення в герметичній упаковці за температури від 4 0С до 10 0С.

 
Также в этом разделе: -

Импортная сельхозтехника. Производители:

BUHLER   Massey Ferguson   Great Plains   Geringhoff   OROS   BISO   Crary   KUHN   Sunflower   Wil Rich   Strom   Morris   Amity   JF-STOLL   JOSKIN   Lockwood   MAYO   Western Irrigation Systems   BREDAL   Apache   Bagram   Miller   SIP  INO Dominoni FAЕ GROUP DANTE MACCHINE Сressoni Matermacc Capello Spearheаd GEO ORSI NARDI DELEKS Sukov Gepaval OCMIS  A-LIMA-BIS ROC Eurosilos  Plegаmatic Cicoria Altec Nodolini Sprinklers Ventura